vystavovatel

Nemocnice Pardubice

Ani malé, ani příliš velké, osobní a přátelské. Moderní, stále se rozvíjející a poskytující celé spektrum péče od základní až po vysoce specializovanou včetně vlastních lékáren. Takové jsou naše nemocnice.

Nemocnice Pardubického kraje pečuje o své pacienty a klienty v pěti zdravotnických zařízeních – v jedné krajské a ve čtyřech okresních nemocnicích. Najdete nás v Pardubicích, Chrudimi, Ústí nad Orlicí, Litomyšli a ve Svitavách.

Pacientům poskytujeme komplexní ambulantní a lůžkovou péči ve všech základních, specializovaných i vysoce specializovaných oborech. Provozujeme také lůžkovou následnou péči, domácí péči, základní i specializovanou diagnostickou péči a vlastní lékárny v každé z našich nemocnic


Práce v našich nemocnicích by se vám mohla líbit, protože…

  • Nemocnic máme pět, ale stále jsme jeden tým, který vzájemně spolupracuje. I přesto, že nás je přes pět tisíc, zůstává u nás rodinnější atmosféra.


  • Víme, že práce ve zdravotnictví je posláním, ale stejně tak si uvědomujeme, jak důležitá je odměna. Samozřejmostí tak u nás je adekvátní finanční ohodnocení, u některých pozic navíc nabízíme také náborové příspěvky. Kromě toho vás čeká 5 týdnů dovolené a dalších 5 dnů zdravotního volna, dotované stravování ve vlastních jídelnách, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití našich rekreačních zařízení a samozřejmě také výhody a slevy od našich partnerů…


  • Nejen prací je člověk živ. Jste v situaci, kdy je pro vás plný úvazek z nějakých důvodů komplikovaný? Potřebujete zkrácený úvazek? Jsme připraveni i na tuto situaci.


  • Pardubický kraj je výborně dopravně dostupný prakticky ze všech koutů Česka a vlastně z celého světa, protože v Pardubicích máme dokonce fungující letiště ???? Nenápadný malý kraj uprostřed republiky nabízí jak divokou přírodu, tak ruch moderního města. Svoje si zde najdou nejen sportovní nadšenci, ale i milovníci historie. Jsou vám bližší nedotčené Orlické hory, nenápadný masiv Králického Sněžníku a nádherně zvlněná krajina Českomoravské vrchoviny nebo máte raději rovinu? U nás opravdu najdete úplně všechno. Ve volném čase se tak u nás rozhodně nudit nebudete ????