vystavovatel

Zentiva

Zentiva je panevropská platforma, která vyvíjí, vyrábí a každoročně poskytuje vysoce kvalitní a cenově dostupné léky více než 100 milionům lidí v Evropě. K zajištění bezpečnosti dodávek léčiv má Zentiva 4 výrobní závody ve stoprocentním vlastnictví a širokou síť externích výrobních partnerů.

Nabízíme léčivé přípravky v klíčových terapeutických oblastech, jako je kardiologie a oběhová onemocnění, diabetes, onkologie, respirační systém či centrální nervová soustava, a zaměřujeme se na rozšíření našeho portfolia na doplňky stravy a volně prodejné léky. Společnost je vlastněna investičním fondem a vykazuje udržitelný dvouciferný růst s ambiciózním pětiletým plánem dalšího silného, organického i anorganického růstu v celé Evropě.

Jsme tým téměř 5 000 jedinečných talentů spojených naším posláním dodávat vysoce kvalitní a cenově dostupné léky lidem, kteří jsou na nich každý den závisí. Chceme, aby Zentiva byla skvělým místem pro práci, kde se každý cítí vítán a oceňován, a může přispívat podle svých nejlepších schopností.

Kořeny Zentivy sahají více než 500 let do minulosti, do malé lékárny v srdci Prahy. Dnes se centrála společnosti, spolu s jedním ze čtyř výrobních závodů, nachází v Praze v Dolních Měcholupech. Jsme nejvýznamnější farmaceutickou společností V České republice a zaměstnáváme zde více než 1500 lidí. Kromě bohaté historie přinášíme i inovace. V Praze sídlí centrum pro výzkum a vývoj, které pracuje na inovacích technologií a receptur tak, aby přípravky přinášely vyšší přidanou hodnotu pro pacienty i celý zdravotní systém..