vystavovatel

Zentiva

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a cenově dostupných léků pro pacienty v Evropě i mimo ni. Se specializovaným týmem více než 4500 lidí a sítí výrobních závodů, včetně stěžejních závodů v Praze a Bukurešti, se Zentiva snaží být šampiónem značkových generických léků a OTC produktů v Evropě, aby lépe podporovala každodenní potřeby lidí v oblasti zdravotní péče.

Ve společnosti Zentiva je naší snahou, aby zdravotní péče byla právem, a nikoli výsadou. Více než kdy jindy lidé potřebují lepší přístup k vysoce kvalitním dostupným lékům a zdravotní péči. Spolupracujeme s lékaři, lékárníky, velkoobchody, regulačními orgány a vládami, abychom poskytli každodenní řešení, na kterých jsme všichni závislí.


Proč do Zentivy?

Nabízíme vám zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Díky více než 4500 zaměstnancům, specializovanému vývojovému centru a výrobním závodům v Praze, Bukurešti a Ankleshware usilujeme o prvenství v oblasti generických přípravků, abychom lépe podporovali každodenní potřeby lidí v oblasti zdravotní péče v Evropě i mimo ni. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů, které pomáhají zvyšovat kvalitu života. Pro naplnění naší mise potřebujeme ty nejlepší, protože víme, že lidé jsou skutečným zdrojem prosperity naší společnosti. Najdete u nás dynamické prostředí s možností rozvoje a prostor pro ty, kteří se nebojí změn.

Pokrokem ve výzkumu a vývoji podporujeme inovace, abychom našli nové způsoby distribuce vysoce kvalitních a dostupných léků. Náš mezinárodní tým seskupuje lidi z celé Evropy včetně vědců z průmyslu a akademických partnerů z univerzit.

Naši odborníci využívají špičkové vědecké postupy a používají nejmodernější vybavení ve vývoji a v našem výrobním závodě v Praze, podporujeme inovace, a rozšiřujeme naše komplexní terapeutické portfolio.

Pokračujme pro pacienty vývojem léků s přidanou hodnotou, které inovují zavedené výrobky, zvyšují zkušenosti pacientů s cílem podpořit lepší výsledky.