vystavovatel

Servier

Servier je mezinárodní originální farmaceutická společnost se sídlem ve Francii. V České republice působí od roku 1994.

Servier je přítomný v 150 zemích, zaměstnává více než 21 000 lidí po celém světě. Jakožto zcela nezávislá farmaceutická společnost reinvestují 20% obratu do výzkumu a vývoje inovativních léků v oblasti kardiovaskulárních, imuno-inflamatórních, neuropsychiatrických onemocnění, rakoviny a diabetu.

Jejím posláním je terapeutický pokrok s cílem naplňovat potřeby pacientů a za 25 let působení na farmaceutickém trhu si vytvořili partnerství a vybudovali si pevné postavení v oblasti kardiologie, diabetologie, interní medicíny a angiologie.

Jaké pozice obsazujeme?

Servier s.r.o. se na českém trhu zabývá primárně propagací našich originálních léčiv, nejčastěji proto obsazujeme pozici Medicínského reprezentanta, a to v různých regionech. Pozice je vhodná jak pro již zkušené reprezentanty, tak pro absolventy farmaceutických či přírodovědných oborů.

Vícekolový proces výběru nových pracovníků umožňuje během společných setkání oběma stranám lepší vzájemné poznání, zhodnocení profesionální úrovně a pomáhá posoudit kandidátovy schopnosti i jeho růstový potenciál v prostředí naší společnosti.

Co zaměstnancům nabízíme?

  • Práci ve stabilní originální farmaceutické společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj, intenzivní školící program zaštítěný firmou
  • Příspěvky na vzdělávání a jazyky
  • Motivují finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i k soukromému využití, mobilní telefon, IT vybavení


Více informací naleznete na: www.servier.czwww.servier.com, www.linkedin.com/company/servier/

logo Servier