vystavovatel

IQVIA

IQVIA je světovým lídrem s dlouholetou zkušeností v oblasti využití dat, technologií a analýz, které pomáhají k rozvoji zdravotní péče a tím k obecnému zlepšení lidského zdraví. IQVIA působí na lokálním trhu od počátku devadesátých let.

Spolu s našimi klienty z řad světových výrobců léčiv a zdravotnických institucí pomáháme rozvíjet modernější a efektivnější systém zdravotní péče a přinášíme průlomová řešení, která se transformují do hmatatelných výsledků v kvalitě léčby.

Český tým tvoří více než 300 expertů napříč širokým spektrem našich služeb, které tvoří zejména klinické studie, datové služby, consulting, průzkum trhu a vývoj inovativních technologií pro zefektivnění byznysu.

Našimi spokojenými klienty jsou klíčoví hráči z oblasti lokálního a globálního farmaceutického průmyslu, nemocnice, distributoři léčiv, akademické a veřejné instituce a pacientské organizace.

Lokální služby, které nabízíme, beze zbytku korelují s rozsáhlou nabídkou služeb, které IQVIA poskytuje svým klientům po celém světě.

Naše služby: 

  • Klinický výzkum
  • Informační služby
  • Inovativní technologie
  • Consulting
  • Průzkum trhu
  • Real world evidence

Kariéra:

IQVIA nabízí absolventům farmaceutické fakulty mnoho pracovních příležitostí v různých pozicích- Search our Job Opportunities at IQVIA

Farmaceuti však nacházejí uplatnění hlavně jako monitoři klinického hodnocení neboli CRA-  Clinical Research Associate (CRA) Careers and Benefits at IQVIA

Co všechno tato role obnáší, můžete zjistit v průběhu internship, který IQVIA pro absolventy pořádá-Internship - Clinical Research (myworkdayjobs.com)

Logo

Description automatically generatedA red sign with white text

Description automatically generated with medium confidenceA picture containing text, outdoor, sign

Description automatically generatedVíce informací naleznete na: Powering Healthcare with Connected Intelligence - IQVIA

logo IQVIA