vystavovatel

Fagron

Světová jednička na trhu magistraliter již 30 let. Společnost Fagron působí ve více než 60 zemích regionu EMEA, Severní Ameriky a Latinské Ameriky, kde zaměstnává více než 3000 lidí. Fagron je přední světovou farmaceutickou společností zabývající se oblastí personalizované medicíny.

Jak už říká naše motto „Together, we create the future of personalized medicine“ - naším hlavním cílem je výzkum a vývoj léčiv na míru, která lékařům, lékárníkům a pacientům nabízí tu nejširší škálu léčebných možností. Například prostřednictvím alternativní lékové formy, alternativní síly, specifického dávkování nebo kombinované terapie.

Díky třem výrobním závodům v Holandsku, Belgii a České republice, které zajišťují jak nesterilní, tak sterilní produkci léčiv, pomocných látek, směsí i obalového materiálu jsme schopni zajistit našim zákazníkům široké portfolio výrobků, služeb a inovativních konceptů pro oblast personalizované péče.

Naši lidé jsou srdcem naší společnosti, proto podporujeme pracovní prostředí, ve kterém má každý člen našeho týmu možnost podat co nejlepší výkon a všichni naši lidé se mohou smysluplně rozvíjet. Aktivně podporujeme dovednosti i talent. Našim zaměstnancům nabízíme vzrušující příležitosti pro osobní i profesní růst napříč mnoha obory, zázemí silné a dynamické nadnárodní společnosti a propracovaný systém firemních benefitů. Kariéra ve Fagronu je možná na plný i částečný úvazek, podporujeme i možnosti hybridní práce či práce na dálku z domova. V rámci programu „Fagron Feel Good“ zvyšujeme povědomí o důležitosti spokojenosti našich zaměstnanců a organizujeme iniciativy zaměřené na duševní, fyzickou a sociální pohodu. V zemích našeho působení klademe důraz také na vzdělávání prostřednictvím iniciativy Fagron Academy.