vystavovatel

Dr.Max

Ve všech více než 450 lékárnách Dr.Max jsou jejich pacienti jednoznačně na prvním místě. Aby v Dr.Max dostáli proklamaci, že pro pacienta za tárou udělají vždy maximum, kladou obrovský důraz na odborné vzdělávání a rozvoj svých lékárníků. Záleží jim totiž na tom, aby byli nejlepší v tom, co je gros každé lékárny – poskytování kvalitní farmaceutické péče.

Pro absolventy

Staň se součástí týmů lékáren Dr.Max a měj díky širokému zázemí stoprocentní klid na péči o pacienty. Naše kolegy v jejich práci maximálně podporujeme. :-) Jak?

Ve vzdělávání jsme jedničky

  • E-learningy jsou jedním ze základních kamenů. Každý z lékárníků se k nim dostane v lékárně i doma. Detailní, ale přehledné materiály zahrnují vždy obecné informace o konkrétním problému, přehled využívané farmakoterapie a nové poznatky. Jsi tedy vždy v obraze!
  • Systém interních školení se zaměřuje zejména na soft skills, konkrétně komunikaci. Jak odborné informace srozumitelně podat pacientovi, a zároveň si zachovat respekt? Jak reagovat ve vypjatých situacích? Naši školitelé tě připraví na vše.
  • Třetím pilířem našeho vzdělávání jsou odborné Akademie Dr.Max. Naši kolegové je mají samozřejmě zdarma. 
  • Akademie společně s vybranými e-learningy jsou honorovány body do celoživotního vzdělávání ČLnK!