vystavovatel

Dr.Max

Ve všech více než 500 lékárnách Dr. Max jsou naši pacienti vždy na prvním místě. Srdce našich lékárníků bijí pro naše pacienty. A srdce Dr. Max bije pro lékárníky, bije pro jejich odborné vzdělávání a rozvoj, pro jejich pocit bezpečí a trvalé jistoty. Bereme vážně zodpovědnost za zdraví každého jednotlivého pacienta a vážíme si jeho důvěry. Buď i ty s námi nejlepší v tom, co je tlukotem srdce každé naší lékárny – poskytování kvalitní farmaceutické péče.

→→→ Pro absolventy

Staň se součástí týmů lékáren Dr. Max a měj díky širokému zázemí stoprocentní klid na péči o pacienty. Naše kolegy v jejich práci maximálně podporujeme. :-) Jak?

Ve vzdělávání jsme jedničky

·       E-learningy jsou jedním ze základních kamenů. Každý z lékárníků se k nim dostane v lékárně i doma. Detailní, ale přehledné materiály zahrnují vždy obecné informace o konkrétním problému, přehled využívané farmakoterapie a nové poznatky. Jsi tedy vždy v obraze!

·       Systém interních školení se zaměřuje zejména na soft skills, konkrétně komunikaci. Jak odborné informace srozumitelně podat pacientovi, a zároveň si zachovat respekt? Jak reagovat ve vypjatých situacích? Naši školitelé tě připraví na vše.

·       Třetím pilířem našeho vzdělávání jsou odborné Akademie Dr. Max. Naši kolegové je mají samozřejmě zdarma.

·       Akademie společně s vybranými e-learningy jsou ohodnoceny body celoživotního vzdělávání ČLnK!