vystavovatel

Novartis

Jsme globální farmaceutickou společností, která působí ve 140 zemích světa a zaměstnává přibližně 110 tisíc lidí. Řadíme se mezi přední světové společnosti, které investují do vlastního výzkumu a vývoje. Naším posláním je objevovat nová řešení, které zlepšují a prodlužují život pacientů. Naše léčivé přípravky užívá více než 1 miliarda lidí po celém světě a stále hledáme inovativní způsoby, jak rozšířit přístup k naší léčbě. V České republice přinášíme terapie v oblasti kardiologie, neurologie a

Práce ve společnosti Novartis


Stát se součástí společnosti Novartis v České republice znamená vstoupit do rozmanitého, inkluzivního a dynamického pracovního prostředí. Zaměstnáváme pracovníky více než 80 národností, kteří mluví 33 různými jazyky. V rámci divizí Innovative Medicines a Novartis Corporate Center Prague nabízíme množství příležitostí na pozicích, jako jsou marketing, sales, finance, IT, personalistika a další. Přehled volných pozic najdete zde.
Novartis Czech Republic: Overview | LinkedIn

Novartis CZ


Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme již čtvrtým rokem po sobě získali ocenění Top zaměstnavatel.  Toto ocenění dokazuje odhodlání a závazek naší společnosti k lepšímu pracovnímu prostředí a firemní kultury pro všechny naše spolupracovníky. 


 logo Novartis